• Telefon: +90-544-246-4788
  • İNFO@SETATASİMACİLİK.COM

Hakkımızda

Awesome Image

Seta Taşımacılık

Seta Taşımacılık olarak personel,okul,vip transfer hizmetleri,filo araç kiralama hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin tüm ulaşım konularında güvenli çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz. Seta Taşımacılık ile günde binlerce öğrenci okullarına, onbinlerce personel işyerlerine kaliteli ve güvenli bir şekilde ulaşmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ:


Gelecek nesillere bırakabileceğimiz yaşanabilir bir dünya için, sosyal sorumluluklarımız olduğu bilinci yaşam içerisinde var oluşumuzdan bu yana asıl görevlerimizdendir. Seta Taşımacılık ailesi olarak yer aldığımız tüm sosyal projelerde etkin rol oynamak imkanlarımızı maksimum düzeyde kullanmak önem derecemizde ilk sırayı almaktadır. Bizleri var eden toplumsal değerlerimiz ve ilkelerimiz için “hep beraber hep birlikte” sloganımızla ile yolumuza devam ediyoruz.

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ:


Seta Taşımacılık olarak çalışma arkadaşlarımızın kişisel gelişimlerini ileriye taşımak, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak için İletişim teknikleri,Müşteri memnuniyeti gibi konularda belirli dönemlerde eğitimler düzenlemekteyiz.

SÜRÜCÜLERİMİZ:


Öncelikli olarak Güvenli sürüş teknikleri,İlk yardım,Sürücü ve yolcu güvenliği gibi temel konularda tedarikçilerimize ve sürücülerimize belirli zamanlarda eğitimler düzenlemekteyiz.

VİZYONUMUZ:


Taşımacılık sektöründe mükemmelliği sağlayarak lider konuma gelmek ve uluslararası platformda yer almak.

MİSYONUMUZ:


Hizmet vermiş olduğumuz sektörde konfor,emniyet ve zamanı hedef alarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak ulaşımda mükemmelliği sağlamak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ:


Dürüstlük Güvenirlik Yaratıcılık Verimlilik Mükemmeliyetçilik Dakiklik / Disiplin Profesyonel Ekip Çalışması Yeniliğe/Değişime Açık Olmak Karşılıklı Sevgi ve Saygı Müşteri ve Çalışanlarımızın Mutluluğu

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

+90-544-246-4788

İNFO@SETATASİMACİLİK.COM

Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı

Güvenli ve konforlu bir yaşam her alanda herkesin en önemli ihtiyacıdır.

Daha fazla

Öğrenci Taşımacılığı

Servis taşımacılığı hizmetleri genel olarak büyük sorumluluk gerektirir ama öğrenci servisi taşımacılığı daha da büyük sorumluluk gerektirir.

Daha fazla

VIP Araç Kiralama

Firmamız en son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı VIP araçlarımız, ulaşımınız için en kaliteli hizmeti beğeninize sunar.

Daha Fazla